OPINIE KLIENTÓW

 1. Justyna says:

  Jeśli chcecie zorganizować nowoczesne wesele, z nutką tradycji, takie żeby właściwie każdy znalazł na parkiecie coś dla siebie – polecamy DJ Dual-a. Goście byli zachwyceni!

 2. 11.09.2021 says:

  Lepiej trafić nie mogliśmy ? chętnie powtórzylibyśmy ten dzień wybierając oczywiście Dj Dual-a ? Bardzo, bardzo polecamy! Dj Dual jest przede wszystkim profesjonalistą. Jest również super sympatycznym i uśmiechniętym i nie do zdarcia czlowiekiem ( 3 dni/noce z rzędu prowadził wesele a 4 dzień to poprawiny u Nas i dał radę 🙂 Przed weselem wspólnie ustaliliśmy szczegóły imprezy, bardzo dużo trafnych podpowiedzi ze strony Dawida. Prowadzenie imprezy na najwyższym poziomie. Wszyscy byli zadowoleni i od początku wesela zaczepiali Nas i pytali – ,, skąd Wy go wytrzasneliście ” ?. Dawid ma super radiowy głos. Człowiek stworzony do swojego zawodu! Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Bardzo jesteśmy zadowoleni i polecamy w każdym możliwym miejscu Dawida 🙂 Dziękujemy!

 3. Karolina ❤ Mateusz says:

  Serdecznie polecamy DJ Duala! ??
  Goście zachwyceni, a my jeszcze nigdy tak dobrze się nie bawiliśmy jak tego dnia, w dużej mierze to jego zasługa za co bardzo dziękujemy ! Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszej imprezy !! ❤️
  Z całego serca polecamy ?

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiem! SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

Wszystkie prawa zastrzeżone 2016 | Projekt i wykonanie: Mikołaj Stępczak

facebook djdual