OPINIE KLIENTÓW

 1. Katarzyna i Piotr says:

  Mamy jedno słowo opisujące DJ- SUPER. Cały czas był pełen parkiet, idealne prowadzenie, doskonały dobór repertuaru pod gości, reagował na nasze prośby w trakcie wesela jak i umiał poradzić sobie z nieoczekiwanymi problemami tak jak u nas – spadki napięcia:) Ogólnie polecamy w 100 %

 2. A&D says:

  zdecydowanie polecamy, DJ spełniający wszelkie oczekiwania, nie robi imprezy „na własną rękę”, tylko tak jak tego chcesz, dla Ciebie. Było super, muzyka to zdecydowanie był jeden z najbardziej udanych elementów wesela.
  pozdrawiamy,
  A&D

 3. Monika i Marcin Nadachewicz says:

  Najlepszą rekomendacją oprawy muzycznej naszego sierpniowego wesela są komplementy gości pod Jego adresem.To kilka osób w jednej.Muzyka to jedno, a prowadzone konkursy i konferansjerka to jego kolejne plusy:)
  Elegancki strój, stały kontakt z nami w czasie całego wesela, uśmiech, uprzejmość i otwartość…Dziękujemy i pozdrawiamy

 4. Natalia i Zbyszek says:

  Magiczny wieczór pełen wrażeń i zabaw z atrakcjami. Najlepsze wesele na jakim goście się bawili (opinia gości). Pełen profesjonalizm i niezwykły kontakt z gośćmi jak i nami (młodymi). Rewelacyjna współpraca i wyczucie muzyczne. Czy polecamy? Na 200 %. Następną imprezę robimy tylko z DJ Dualem!
  Pozdrawiamy serdecznie

 5. BOGUMILA I COLIN says:

  SERDECZNIE DZIEKUJEMY ZA PROFESJONALNIE POPROWADZONA IMPREZE WESELNA. ZAROWNO GOSCIE Z POLSKI JAK I SZKOCJI BAWILI SIE DOSKONALE I KAZDY ZNALAZL COS DLA SIEBIE Z GRANYCH UTWOROW. DZIEKUJEMY ZA PROFESJONALNY KONTAKT I CIERPLIWOSC. A ZDAJEMY SOBIE SPRAWE ZE PRZY MIEDZYNARODOWYM WESELU NIE BYLO LATWO. W KAZDYM RAZIE JESLI KTOS SZUKA DJ’A NA WESELE TO W 100 PROCENTACH POLECAMY DJ DUAL. NIC NIE STANOWI DLA NIEGO PROBLEMU. DZIEKUJEMY JESZCZE RAZ

 6. Karolina i Darek says:

  Dziękujemy za świetną zabawę:) Wszyscy goście byli bardzo zadowoleni.
  Życzymy dalszych sukcesów i udanych imprez:) Serdecznie pozdrawiamy:)
  P.S. Takiego DJ-a życzylibyśmy każdemu:)

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiem! SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

Wszystkie prawa zastrzeżone 2016 | Projekt i wykonanie: Mikołaj Stępczak

facebook djdual