OPINIE KLIENTÓW

 1. Ewa i Przemek says:

  DJ Dual polecam, jeżeli ma być idealnie, profesjonalnie i każdego ma ruszyć, to tylko On ? polecam każdemu, bo u nas zrobił FURORĘ to i tak mało powiedziane jak na zdolności i zaangażowanie jakie mogliśmy doświadczyć na naszej imprezie ? Mogłabym pisać dużo więcej bo w każdym punkcie było perfekcyjnie. Każdy nas pytał ,, skąd Wy go wzięliście???!” Oczywiście w pozytywnym znaczeniu. Z mężem będziemy bardzo długo wspominać ten dzień, bo naprawdę przyczynił się do tego, że było wspaniale. Bardzo dużo ludzi pyta nas o namiary, bo nikt nie wyszedł z naszego wesela w złym nastroju. Nie mieliśmy okazji podziękować i wyrazić jak bardzo jesteśmy wdzięczni. Dziękujemy i pozdrawiamy ? ps Bogdan również pozdrawia ?

 2. Viola says:

  DJ Dual ? Najlepszy. Zespoły weselne, inni DJ po prostu nie znaczą nic w porównaniu z Nim. Dwa lata temu prowadził oprawę muzyczną ( i taneczną 😀 ) córki i zięcia, wszyscy goście byli zachwyceni. DJ Dual, to firma godna polecenia!!!

 3. Paulina i Przemek says:

  Zdecydowanie, najlepszy DJ na świecie!! Od początku idealnie wyczuł gust naszych gości jak również nasz. Wszyscy bawili się cudownie, goście zadowoleni bardzo a My jeszcze bardziej! ?Super zabawy, dużo śmiechu, aż żal było schodzić z parkietu….Nogi bolały jeszcze cały tydzień ??Pełen profesjonalizm i doświadczenie! Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz się zobaczymy ?Dziękujemy Dawid, że byłeś z nami w najważniejszym dniu naszego życia!❤️

  Polecamy z czystym sercem !!!

 4. Kasia i Mateusz says:

  20 września… Chociaż było to nasza pierwsze spotkanie to zdecydowanie była to miłość od pierwszego usłyszenia ? już samo wprowadzenie na salę świadczyło o profesjonalizmie. Pierwszy toast i punkt kulminacyjny- pierwszy taniec. Właśnie dzięki Dawidowi uniknelismy stresu i zrobiliśmy to na pełnym luzie❤️ Później było jeszcze lepiej- fantastyczne zabawy, zarabisty klimat i tańce do rana. Żal było kończyć. Mamy nadzieję (a wręcz pewność), że jeszcze się spotkamy ❤️
  Zdecydowanie polecamy❤️

 5. Patrycja i Wiesiu says:

  Z czystym sercem polecamy !!!! Jesteśmy miesiąc po weselu a goście nadal wspominają DJ’a ? Najczęstsze pytanie na weselu: Skąd Wy Go macie ?? ? Już zapowiedź pierwszego tańca, to było „coś” ?? Jesteśmy bardzo bardzo zadowoleni. Gdyby nasze wesele miało odbyć się jeszcze raz, wybór DJ’a byłby identyczny. Posiada moc przyciągania gości na parkiet ????? Zabawy integracyjne były tak zabawne i super przeprowadzone, że mimo iż nogi odmawiały posłuszeństwa ?‍♀️, goście wstawali z krzeseł i biegli na parkiet. Naprawdę nie ma rzeczy do której moglibyśmy się przyczepić. Wspominając wesele, od razu pojawia się uśmiech na twarzy ?

  Przyszli Państwo Młodzi, jeśli nadal zastanawiacie się, jaką oprawę muzyczną wybrać, to właśnie problem znika ?? Naprawdę nie będziecie żałować !!

  Najlepszy DJ’u na świecie ?? pozdrawiamy i mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś będziemy się bawić na weselu, które poprowadzisz ??

 6. Kasia i Szymek says:

  Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego wyboru DJ na wesele:) goście do dzisiaj wspominają Dawida bardzo pozytywnie. Pomimo naszego oporu na konkursy standardowe zarówno zapoznawcze jak i tzw. pociągi, Dawid nas zaskoczył swoją kreatywnością i wykorzystaniu swoich pomysłów na świetną zabawę. Dziękujemy bardzo za super wesele i polecamy Duala każdemu kto chce zorganizować imprezę na poziomie 🙂 Dzięki ! Pozdrawiamy

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiem! SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

Wszystkie prawa zastrzeżone 2016 | Projekt i wykonanie: Mikołaj Stępczak

facebook djdual