OPINIE KLIENTÓW

 1. Maja i Tomek says:

  Dawid prowadził nasze niezapomniane wesele 20.07. tego roku! Jesteśmy zadowoleni w stu procentach tak samo zresztą, jak nasi goście, którzy po weselu dopytywali „skąd wzieliscie tego Dj’a?” muzyka dobrana w stu procentach pod nasz gust i gości, czego dowodem jest opuszczenie parkietu dopiero o 4.30 😁 gdybyśmy jeszcze raz organizowali wesele nie wahali byśmy się ani chwili, kto zajmie się oprawą muzyczna.. Mamy nadzieję, że spotkamy się jeszcze na jakimś weselu prowadzonym przez Ciebie. do zobaczenia!

 2. Monika & Radek says:

  Po prostu super! Dzięki Dawidowi nasze wesele było wspaniałe! Juz od pierwszej chwili zintegrował nasze rodziny 🙂 nawet nie wiem kiedy a juz wszyscy goście byli ma parkiecie 🙂 zaskakiwał pozytywnie nie tylko gości ale i nas 🙂 stresowalismy sie pierwszym tańcem ale Dawid zorganizował nam takie „wprowadzenie” ze od razu wszytko przeszło 🙂 dużo śmiechu i super zabawy 🙂 wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru Dj Duala 🙂 Dziękujemy i gorąco polecamy!

 3. Asia i Bartek Dolata says:

  To było najlepsze wesele w naszym życiu! świetnie się na nim bawiliśmy do muzyki którą świetnie dobrał Dawid. Genialnie wyczuł towarzystwo i skomponował taką składankę że goście nie chcieli od nas wychodzić.
  Najpiękniejszym wspomnieniem z wesela jest to, że zawsze jak wychodziliśmy na parkiet, za nami szły tłumy i sala była cały czas pełna bawiących się wspaniale gości.
  DJ Dual nie tylko był profesjonalnym DJem ale też osobą prowadzącą nasze wesele, wychodził do gości i porywał ich za sobą do zabawy.
  Nasza rodzina i znajomi zawsze na spotkaniach wspominają ten cudowny czas i zabawę. Bardzo dziękujemy i serdecznie wszystkim polecamy.

 4. Agnieszka i Darek :) says:

  Rewelacja! Jesteśmy tydzień po weselu a goście nadal piszą i dzwonią z podziękowaniami za świetną zabawę i atmosferę na weselu i poprawinach. Ubaw po pachy. Wspaniały kontakt z gośćmi. Dawid : „kupiłeś” ich od pierwszych sekund 🙂 Chcecie mieć super wesele? Wybierzcie Dawida 🙂 Polecam z całego serca !!!!!

 5. Iwona i Mateusz :) says:

  Dziękujemy bardzo za świetną zabawę ! Jesteśmy bardzo zadowoleni. 🙂 Goście również. Polecamy!!

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiem! SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

Wszystkie prawa zastrzeżone 2016 | Projekt i wykonanie: Mikołaj Stępczak

facebook djdual