OPINIE KLIENTÓW

 1. Monika & Radek says:

  Po prostu super! Dzięki Dawidowi nasze wesele było wspaniałe! Juz od pierwszej chwili zintegrował nasze rodziny 🙂 nawet nie wiem kiedy a juz wszyscy goście byli ma parkiecie 🙂 zaskakiwał pozytywnie nie tylko gości ale i nas 🙂 stresowalismy sie pierwszym tańcem ale Dawid zorganizował nam takie „wprowadzenie” ze od razu wszytko przeszło 🙂 dużo śmiechu i super zabawy 🙂 wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru Dj Duala 🙂 Dziękujemy i gorąco polecamy!

 2. Asia i Bartek Dolata says:

  To było najlepsze wesele w naszym życiu! świetnie się na nim bawiliśmy do muzyki którą świetnie dobrał Dawid. Genialnie wyczuł towarzystwo i skomponował taką składankę że goście nie chcieli od nas wychodzić.
  Najpiękniejszym wspomnieniem z wesela jest to, że zawsze jak wychodziliśmy na parkiet, za nami szły tłumy i sala była cały czas pełna bawiących się wspaniale gości.
  DJ Dual nie tylko był profesjonalnym DJem ale też osobą prowadzącą nasze wesele, wychodził do gości i porywał ich za sobą do zabawy.
  Nasza rodzina i znajomi zawsze na spotkaniach wspominają ten cudowny czas i zabawę. Bardzo dziękujemy i serdecznie wszystkim polecamy.

 3. Agnieszka i Darek :) says:

  Rewelacja! Jesteśmy tydzień po weselu a goście nadal piszą i dzwonią z podziękowaniami za świetną zabawę i atmosferę na weselu i poprawinach. Ubaw po pachy. Wspaniały kontakt z gośćmi. Dawid : „kupiłeś” ich od pierwszych sekund 🙂 Chcecie mieć super wesele? Wybierzcie Dawida 🙂 Polecam z całego serca !!!!!

 4. Iwona i Mateusz :) says:

  Dziękujemy bardzo za świetną zabawę ! Jesteśmy bardzo zadowoleni. 🙂 Goście również. Polecamy!!

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiem! SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

Wszystkie prawa zastrzeżone 2016 | Projekt i wykonanie: Mikołaj Stępczak

facebook djdual